Кожний юнак, кожна дівчина повинні знати, що їм треба готувати себе до праці, для того, щоб створювати цінності, корисні для людини, для суспільства. 
В. Сухомлинський

Феномен праці діти відкривають для себе, спостерігаючи за тим, як працюють дорослі. Це породжує у них бажання наслідувати старших, брати участь у їхній діяльності.


Саме для цього у старшій групі №7 було організовано екскурсію на пральню, де діти понайомилися з Королевою чистоти - Валентиною Григорівною, яка показала різне обладнання та пояснила для чого воно потрібне, розповіла про послідовність роботи на пральні.


Діти залюбки допомагали Валентині Григорівні прасувати рушники під її керівництвом. Закріпили правила користування праскою.


Праця приваблює дитину своїм змістом, розвиває її здібності, створює передумови для радісних відчуттів, включає у певні трудові стосунки, сприяє її залученню до світу дорослих. Дошкільники подякували Валентині Григорівні за змістовну і цікаву розповідь.

В свою чергу, Валентина Григорівна віддала дітям їх попрані й попрасовані полотенця.


На прогулянці діти впізнали білизну, яку допомагали діставати з пральної машинки й дізналися, де вона сохне.


Дошкільники побачили всю послідовність праці пралі й незабаром закріплять свої навички під час самостійного виконання елементарних дій пралі.


Немає коментарів:

Дописати коментар